_

درباره پویش صنعت

دیدار با اعضای تیم و محل کار ما

پویش صنعت در بهمن 1376 بر اساس تجریبات مدیریت مجموعه و کمک مشاوران و مهندسان شرکت پویش صنعت با ظرفیت محدود آغاز به کار کرد.

در خرداد 88 با افزایش تقاضا برای تولید، با کمک مشاوران صنعتی اقدام به خریداری دستگاه های به روز با تکنولوژی بالا و جذب نیروهای متخصص بازار کردیم.

در سال 93 با به کارگیری نیروهای تحصیل کرده دانشگاه های معتبر کشور و خریداری زمین واحد صنعتی و اضافه کردن ماشین آلات cnc تراش اقدام به همکاری با برندهای مطرح صنایع مختلف کردیم.

محصولات پویش صنعت در صنایع خودرویی، موتور سیکلت، صنایع نظامی، صندلی و مبلمان، آسانسور، شرکت نفت و … تولید و ارائه می شود، خدمات قابل ارائه در مجموعه شامل: سری تراشی و تولید انواع قطعات فلزی

در پویش صنعت تعاریف مختلفی برای چشم انداز بیان شده است که از آن جمله می‌ توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  1. افزایش ظرفیت تولید
  2. تجهیز کردن کارگاه تولیدی با ماشین آلات هوشمند تراش cnc
  3. افزایش سهم بازار تقاضا

بزرگترین سرمایه پویش صنعت همکاری با صنایع تولیدی بزرگ کشور و تحویل به موقع سفارشات با بالاترین کیفیت و قابل رقابت با نمونه خارجی در کنار جذب و حفظ نیروهای متخصص این حوزه می باشد.

سخن مدیریت

چشم انداز، وضعیت آینده سازمان را تشریح می‌کند. در واقع مدیران ارشد سازمان آرزو دارند که سازمان در آینده چنین وضعیتی داشته باشد. چشم انداز، به نحوه دیگری هم تعبیر شده است؛ چشم انداز وضعیتی است که ما دوست داریم ذینفعان (مردم، کارکنان و …) چنین نگرش و برداشتی از سازمان ما در ذهن خود داشته باشند.

_

تیم ما

تیم اداری و مدیریتی ما را ببینید

یکی از بزرگترین نقاط قوت پویش صنعت نیروی انسانی متخصص حوزه سری تراشی است که از کادر مدیریت تا کارگاهی از افراد کاربلد و با تجربه بهره می برد.

مدیریت پویش صنعت از اولین افرادی است که وارد این صنعت شده و با چشم اندازی مشخص با صنایع بزرگ کشور همکاری داشته است.

علی قربانی

علی قربانی

مدیر عامل

فیروز واقفی

فیروز واقفی

مدیر تولید

اکبر نیکزاد

اکبر نیکزاد

سرپرست خط

 

خانم زمانی

خانم زمانی

مدیر مالی

کارخونه پویش صنعت
_

چرا انتخاب ما ؟

گروه ساختمان ها ایمنی را ارتقاء می دهد

بر اساس نظرسنجی از مشتریان عزیز یک سری داده به دست آمده که در اختیار شما میگذاریم که حاصل سالها فعالیت و تلاش در این صنعت است.

99%

کیفیت محصولات

95%

رضایت مشتریان

98%

مقاومت محصولات

18%

سهم بازار